O. Nataniel MARCHWIANY – gwardian i proboszcz, katecheta w Szkole Podstawowej w Zakliczynie, mgr teologii - Pismo Święte.  Święcenia kapłańskie przyjął 14 V 2011 roku. Pochodzi z parafii św. Józefa w Przemyślu. W naszej parafii od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Warszawie. Jako proboszcz odpowiedzialny jest za wszystkie sprawy duchowo – materialne, jest przewodniczącym Rady Parafialnej i odpowiedzialnym za grupy parafialne.

O. Szymon WIERZBIAK – wikariusz parafii, katecheta w Zespole Szkół Ponadgimnazjalych w Zakliczynie, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 18 V 2013 roku. W naszym klasztorze od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Wieliczce.

O. Wojciech HOŁUJ – ekonom klasztoru.  Święcenia kapłańskie przyjął 3 VI 1989 roku. W naszej parafii od lutego 2018 roku, wcześniej pracował w Kętach.

O. Wacław BUJAK – magister nowicjatu, kapelan Domu Pomocy Społecznej w Stróżach,  W naszym klasztorze od lipca do lutego 2017 roku i ponownie od lipca 2018 roku.

O. Arnold POTĘPA

O. Bonawentura NOSEK -  magister teologii – historia Kościoła; kapelan ss. Bernardynek w Kończyskach. Święcenia kapłańskie przyjął w 1986 roku. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej – diecezja tarnowska. W naszej parafii od lipca 2013 roku, wcześniej pracował w Przemyślu.

Br. Antoni WOJTAL – zakrystianin. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej – diecezja tarnowska. Profesję wieczystą złożył 4 X 1985 roku. W naszej parafii od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Krakowie.

Br. Józef DOMAGAŁA– gospodarz. Pochodzi z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Racławicach Kościuszkowskich - diecezja kielecka. Profesję wieczystą złożył 4 X 2014 roku w Krakowie - Bronowicach Wielkich. W naszym klasztorze od lipca 2014 roku, wcześniej pracował we Włocławku.

 

CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

w klasztorze
ss. Bernardynek
w Kończyskach

Kancelaria parafialna

Czynna:

  • Poniedziałek, Środa, Piątek: 17:00 - 18:00
  • W Niedzielę, święta i pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.
  • W sprawach nagłych, do chorego, sprawach pogrzebowych o każdej porze.

 

 

 

 

 

 

 

RDN Małopolska