O. Nataniel MARCHWIANY – gwardian i proboszcz, mgr teologii - Pismo Święte.  Święcenia kapłańskie przyjął 14 V 2011 roku. Pochodzi z parafii św. Józefa w Przemyślu. W naszej parafii od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Warszawie. Jako proboszcz odpowiedzialny jest za wszystkie sprawy duchowo – materialne, jest przewodniczącym Rady Parafialnej i odpowiedzialnym za grupy parafialne.

O. Wacław BUJAK – wikariusz parafii, mgr teologii.  W naszej parafii od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Pilicy.

O. Grzegorz CHOMIUK – magister nowicjatu, wikariusz domu, kapelan Domu Pomocy Społecznej w Stróżach, mgr lic. teologii fundamentalnej. Święcenia kapłańskie przyjął w 2004 roku. Pochodzi z parafii Narodzenia Najśw. Maryi Panny i Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Leśnej Podlaskiej – diecezja siedlecka. W naszym klasztorze od lipca 2010 roku.

O. Szymon Wierzbiakkatecheta w Zespole Szkół Ponadgimnazjalych w Zakliczynie, mgr teologii. W naszym klasztorze od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Wieliczce.

O. Tomasz MICHALIK – katecheta w Szkole Podstawowej w Faściszowej, mgr teologii – liturgika. Święcenia kapłańskie przyjął w 17 V 2008 roku. Pochodzi z parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Grybowie – diecezja tarnowska. W naszym klasztorze od lipca 2012 roku, wcześniej pracował w Przemyślu. Jest odpowiedzialnym za Liturgiczną Służbę Ołtarza, przygotowuje dzieci do I Komunii świętej. Organizator Pieszej Franciszkańskiej Pielgrzymki do Tuchowa i pielgrzymek zagranicznych. 4 listopada 2016 mianowany przez Księdza Biskupa Ordynariusza dekanalnym duszpasterzem Liturgicznej Służby Ołtarza w dekanacie Zakliczyn.

O. Bonawentura NOSEK -  magister teologii – historia Kościoła; kapelan ss. Bernardynek w Kończyskach. Święcenia kapłańskie przyjął w 1986 roku. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej – diecezja tarnowska. W naszej parafii od lipca 2013 roku, wcześniej pracował w Przemyślu.

Br. Antoni WOJTAL – zakrystianin. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej – diecezja tarnowska. Profesję wieczystą złożył 4 X 1985 roku. W naszej parafii od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Krakowie.

Br. Józef DOMAGAŁA– gospodarz. Pochodzi z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Racławicach Kościuszkowskich - diecezja kielecka. Profesję wieczystą złożył 4 X 2014 roku w Krakowie - Bronowicach Wielkich. W naszym klasztorze od lipca 2014 roku, wcześniej pracował we Włocławku.

 

CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

w klasztorze
ss. Bernardynek
w Kończyskach

Kancelaria parafialna

Czynna:

  • Poniedziałek, Środa, Piątek: 17:00 - 18:00
  • W Niedzielę, święta i pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.
  • W sprawach nagłych, do chorego, sprawach pogrzebowych o każdej porze.

 

 

 

 

 

 

 

RDN Małopolska