O. Nataniel MARCHWIANY OFM - gwardian i proboszcz, katecheta w Szkole Podstawowej w Zakliczynie, mgr teologii - Pismo Święte.  Święcenia kapłańskie przyjął 14 V 2011 roku. Pochodzi z parafii św. Józefa w Przemyślu. W naszej parafii od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Warszawie. Jako proboszcz odpowiedzialny jest za wszystkie sprawy duchowo-materialne, jest przewodniczącym Rady Parafialnej i odpowiedzialnym za grupy parafialne.

O. Szymon WIERZBIAK OFM - wikariusz parafii, katecheta w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 18 V 2013 roku. W naszym klasztorze od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Wieliczce.

O. Wojciech HOŁUJ OFM - ekonom klasztoru.  Święcenia kapłańskie przyjął 3 VI 1989 roku. W naszej parafii od lutego 2018 roku, wcześniej pracował w Kętach.

O. Arnold POTĘPA OFM - katecheta w Szkole Podstawowej w Faściszowej, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 25 V 1991. W naszym klasztorze od lipca 2018 roku, wcześniej pracował we Włocławku.

O. Bonawentura NOSEK OFM -  magister teologii ? historia Kościoła; kapelan ss. Bernardynek w Kończyskach. Święcenia kapłańskie przyjął w 1986 roku. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej ? diecezja tarnowska. W naszej parafii od lipca 2013 roku, wcześniej pracował w Przemyślu.

Br. Antoni WOJTAL OFM - zakrystianin. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej ? diecezja tarnowska. Profesję wieczystą złożył 4 X 1985 roku. W naszej parafii od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Krakowie.

Br. Józef DOMAGAŁA OFM - gospodarz. Pochodzi z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Racławicach Kościuszkowskich - diecezja kielecka. Profesję wieczystą złożył 4 X 2014 roku w Krakowie - Bronowicach Wielkich. W naszym klasztorze od lipca 2014 roku, wcześniej pracował we Włocławku.

 

CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

w klasztorze
ss. Bernardynek
w Kończyskach

Kancelaria parafialna

Czynna:

  • Poniedziałek, środa, piątek: 
    16:30 - 17:30
  • W Niedzielę, święta i pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.
  • W sprawach nagłych,
    do chorego, w związku z organizacja pogrzebu o każdej porze.

 

 

 

 

 

 

 

RDN Małopolska