O. Szymon Wierzbiak OFM - gwardian i proboszcz, katecheta w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 18 maja 2013 roku. W naszej wspólnocie od lipca 2017 roku, wcześniej pracował w Wieliczce.  Jako proboszcz odpowiedzialny jest za wszystkie sprawy duchowo-materialne, jest przewodniczącym Rady Parafialnej i odpowiedzialnym za grupy parafialne.

O. Arnold Potępa OFM - wikariusz klasztoru i parafii, katecheta w Szkole Podstawowej w Faściszowej i Zakliczynie, mgr teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 1991 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2023, wcześniej pracował w Dursztynie. Odpowiedzialny za LSO, Dzieci I Komunijne.

O. Edwin Kozicki OFM - magister nowicjatu, mgr lic. teologii.  Święcenia kapłańskie przyjął 29 czerwca 1995 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2023 roku, wcześniej pracował w Somma Vesuviana we Włoszech. Odpowiedzialny za grupę mężczyzn św. Józefa.

O. Piotr Mróz OFM - wicemagister nowicjatu, mgr licencjat historii Kościoła. Święcenia kapłańskie przyjął 15 maja 1999 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2021 roku, wcześniej pracował w mieście Voghera we Włoszech.

O. Błażej Sówka OFM - mgr teologii, ekonom domu.  Święcenia kapłańskie przyjął 11 maja 2002 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2023 roku, wcześniej pracował w Pilicy. Odpowiedzialny za Grupę Odnowy w Duchu Św., Oazę Rodzin, oraz Diakonię muzyczną.

br. Jerzy Wilk OFM - br. zakonny, profesję wieczystą przyjął 4 października 2007 roku. W naszej wspólnocie od sierpnia 2023 roku, wcześniej pracował w Wieliczce. Odpowiedzialny za zarządzanie terenów gospodarczo - rolnych i klasztornych.

br. Adam Raczkowski - br. zakonny. W naszej wspólnocie od sierpnia 2023 roku, wcześniej pracował w Ketach. Odpowiedzialny za kościół i zakrystię.

O. Bonawentura NOSEK OFM -  magister teologii - historia Kościoła; kapelan ss. Bernardynek w Kończyskach. Święcenia kapłańskie przyjął w 1986 roku. Pochodzi z parafii pw. św. Michała Archanioła w Złotej - diecezja tarnowska. W naszej parafii od lipca 2013 roku, wcześniej pracował w Przemyślu.

 

 

CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

w klasztorze
ss. Bernardynek
w Kończyskach

Kancelaria parafialna

Czynna:

  • Poniedziałek, środa, piątek: 
    16:30 - 17:30
  • W Niedzielę, święta i pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.
  • W sprawach nagłych,
    do chorego, w związku z organizacja pogrzebu o każdej porze.

 

 

 

 

 

 

 

RDN Małopolska